Alternatīvās medicīnas forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Palīdziet (SENS DELFI FORUMA LIETOTĀJS).

2 posters

Go down

Palīdziet (SENS DELFI FORUMA LIETOTĀJS). Empty Palīdziet (SENS DELFI FORUMA LIETOTĀJS).

Post by zztop Piektdiena Decembris 29, 2017 8:07 pm

Sveiki. Šajos svētkos ielietoju pa daudz alkoholu (dzēru divas dienas līdz grīdai), jo nebiju bijis Latvijā ilgi, saticis draugus, radus utt. Līdz šinij dienai guļu gultā, naktīs nenormāli svīstu, bezmiegs, jūtos drausmīgi slikti. Sāp vēdera apakša (tākā dursta nedaudz). Alkoholiķis neesmu, šad tad iedzeru kādu aliņu, paretam ko stiprāku, bet piedzēries biju agrāk labi, ja vienreiz pusgadā. Proti, ko esmu nodarījis sev pāri? Uz slimnīcu iet nevaru, jo tad netikšu atpakaļ uz darbu (2-3. Janvārī izlidošana). Es tiešām jūtos ļoti slikti, sāp locītavas, kad ko izdaru, tad reibst galva utt, pats saprotu, ka šādā stāvoklī strādāt nevaru. Liekas, ka naktīs vienkārši varu arī beigt dzīvi. Kas tās par briesmīgām paģirām tik ilgi un kā no tām tikt vaļā?
Paldies, M.

zztop

Number of posts : 1
Join date : 29.12.17

Atpakaļ uz augšu Go down

Palīdziet (SENS DELFI FORUMA LIETOTĀJS). Empty Re: Palīdziet (SENS DELFI FORUMA LIETOTĀJS).

Post by ih Piektdiena Decembris 29, 2017 10:14 pm

Es jau laikam atbildēju sapforumā.

ih
Admin

Number of posts : 163
Join date : 20.04.16
Age : 62

https://vesels.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā