Organisma attīrīšana ar magnija sulfātu

Go down

Organisma attīrīšana ar magnija sulfātu Empty Organisma attīrīšana ar magnija sulfātu

Post by ih on Otrdiena Decembris 19, 2017 6:48 pm

Magnija sulfātu ar labām sekmēm var lietot organisma attīrīšanā, ar tā palīdzību var attīrīt aknas, zarnu traktu, limfu un starpšūnu šķidrumu. Aknu attīrīšana notiek pateicoties magnija spējai pastiprināt žults sekrēciju un tās izvadīšanu no žultspūšļa, zarnu trakta attīrīšana -pateicoties tam ka magnijs izsauc caureju kā rezultātu tam ka zarnu trakta ieplūst liels daudzums žults un limfa. Magnijs ir spēcīgs limfostimulators un sekmē ūdens izvadīšanu no organisma, pateicoties tam attīrās limfātiskā sistēma un starpšūnu šķidrums. Tomēr var atrast daudz kļūdainas informācijas par to kā iedarbojas magnijs, tā darbība nav balstīta uz osmotisko spiedienu bet gan uz spēju stimulēt limfu un izvadīt ūdeni no organisma, tas nozīmē ka magniju nav vajadzības dzert kā pietiekami augstas koncentrācijas šķīdumu( virs 0,9% lai izsauktu osmotisko efektu) bet to var dzert vāju, ņemot vērā visai rūgto garšu, labi ir tas ka iedarbība vienalga būs, otrkārt- magnijs šādā sakarā var darboties daudz ilgāk, pat 5- 10 stundas, treškārt- tas no zarnu trakta uzsūcas labi, izsaucot spēcīgu limfas stimulāciju, limfa lielā daudzumā nonāk zarnu traktā no kurienes tiek izvadīta ārā,izsaucot attīrošo efektu.
Otra bieži atrodama kļūda ir tā ka nav vajadzīga nekāda īpaša sagatavošanās vairāku dienu garumā tā lietošanai. Ieguvums ir tas ka magniju var lietot tiklīdz rodas tāda vajadzība un nekāds sliktums neradīsies no šādas lietošanas- bez sagatavošanās. Tāpat nav svarīgi kurā diennakts laikā to dara, var to darīt tad kad ir brīvs laiks, jārēķinās ka efekts var turpināties 2- 10 stundas tāpēc būtu vēlams lai būtu pietiekami brīvs laiks pēc tam, nav iespējams iepriekš prognozēt cik ilgi efekts turpināsies un devas ir individuālas- vienam labi strādās viena tējkarote, citam vajadzēs pat 4 un vairāk tējkarotes magnija sulfāta, tomēr labāk būtu sākumā mēģināt devu pus tējkaroti, ne vairāk.
Magnija sulfātu ir bīstami lietot tiem kam ir žultsakmeņi jo tie var tikt izkustināti un var vajadzēt operatīvu iejaukšanos ja žultsakmens tiek izkustināts un sākas stipras sāpes, tomēr daudziem izdodas tādā veidā arī atbrīvoties no sīkiem žultsakmeņiem jo magnijs atslābina žults vadus un akmeņi vieglāk var iziet ārā. Ieteicams tomēr būtu pārliecināties vai nav žultsakmeņi un tad izlemt par magnija lietošanu.
Magnija sulfāts arī izvada no organisma minerālvielas un mikroelementus, tāpēc to nedrīkst lietot pie krasa minerālvielu deficīta, īpaši jāskatās lai netrūktu nātrijs. Bet pēc organisma attīrīšanas ar magniju ir vēlams papildināt kalcija, dzelzs un arī citu mikroelementu rezerves, šī iemesla dēļ arī nav ieteicams magniju lietot daudzas dienas pēc kārtas un tāpat var būt vērojams lietošanas efektivitātes kritums kad sākotnējā deva vairs neizsauc to efektu ko sākumā un vajag to stipri palielināt, bieži to izsauc tieši dzelzs trūkums, tas attīrīšanas procesā ir ticis izvadīts no organisma.
Ja ir vajadzīgs lietot magniju vairākas dienas pēc kārtas tad starplaikā vajag dzert varamās sāls šķīdumu un uzņemt arī citus vitamīnus un mikroelementus, pareizi to darot šādu attīrīšanu var turpināt ilgstoši, sasniedzot ļoti labus rezultātus.ih
Admin

Number of posts : 162
Join date : 20.04.16
Age : 57

Apskatīt lietotāja(-u) profilu http://vesels.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Organisma attīrīšana ar magnija sulfātu Empty Re: Organisma attīrīšana ar magnija sulfātu

Post by SEMTEX on Trešdiena Februāris 14, 2018 12:13 am

Noderīgs raksts:)
SEMTEX
SEMTEX

Number of posts : 24
Join date : 23.01.17
Age : 25

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā