Alternatīvās medicīnas forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sports, sporta uzturs:)

2 posters

Go down

Sports, sporta uzturs:) Empty Sports, sporta uzturs:)

Post by SEMTEX Sestdiena Janvāris 28, 2017 12:32 pm

Es tad izveidoju šo tēmu.ja nu kādam ir kādi jautājumi kā man, saistīti ar sportu:)
Atbilde ih- Es agrāk gāju uz svaru zāli.sačakarēju plecu ar moci krītot tad diži neko nevaru tur vairs padarīt:o
Ar moci braucu un futbolu spēlēju:) Zinu ka olbaltumvielas ir svarīgas organismam kas saskaras ar fizisku slodzi. Pēc treniņa vai smagas fiziskas aktivitātes 30min laikā ir jāuzņem olbaltumvielas, ēst parasti uzreiz negribas, un pliks piens arī neiet iekša tāpēc kad sanāk, tad iedzeru proteinu kokteili ar pienu.. Par to kreatīnu ir tāk ka es sutiju proteinu skatijos ka var ari to pasūtīt, itkā rakstīts ka dod rezultatu tādās max slodzes aktivitātēs, kā pēkšņs sprints, smaga svara pacelšana vai kautkas kur baigā piepūle momentā jāpieliek..lasiju arī ka citiem itka dod kko citiem nē.tas lkm no katra individuāli atkarīgs:)
SEMTEX
SEMTEX

Number of posts : 24
Join date : 23.01.17
Age : 30

Atpakaļ uz augšu Go down

Sports, sporta uzturs:) Empty Re: Sports, sporta uzturs:)

Post by SEMTEX Sestdiena Janvāris 28, 2017 12:38 pm

Cik sapratu tad sportojot organisma veidojas skābā vide un jadzer soda lai to atkal padarītu sārmaināku? Un tikai sporta dienās vai regulāri?
Man ši attīrīšanās nav sveša, pāris gadus atpakaļ ar IH palidzibu tiku vaļā no augoņiem, attirot organismu cik nu mācēju tiku no tā visa vaļā..tagat pat dažreiz izdomāju ka japadzer kautkas no tā visa un tad kādas 2ned lietoju sodu jodu+c vit , dzeru pelnūdeni un štopēju iekšā pavairāk dārzeņus:) visu laiku mājās stāv peknudens bačoks tad padzeros arī reizi pa reizei;) nezinu vai labi tādu mazu periodu to darīt?
SEMTEX
SEMTEX

Number of posts : 24
Join date : 23.01.17
Age : 30

Atpakaļ uz augšu Go down

Sports, sporta uzturs:) Empty Re: Sports, sporta uzturs:)

Post by ih Sestdiena Janvāris 28, 2017 3:08 pm

Var mazu periodu, var ilgāk, katrs dara savādāk, nekas traks nav ja kaut mazu periodu. Jā-sportojot veidojas skābes, dāžādas, vispirms jau pienskābe, bet ne tikai, jo olbaltumvielu vielmaiņas galaprodukti arī ir skābi. Nu un manuprāt pH atjaunošana ir ļoti svarīga, par to raksta arī daži krievu bodibilderi, skābā organismā var stumt iekšā ko grib, tur nekas vairs tā nenotiks kā vajag..
Vislabāk gan ir visu laiku profilaktiskas devas turpināt, tad organisms netiks nolaists un tad nav grūti to uzturēt ļoti labā kondīcijā, plus vitamīnus- lai viss būtu.. pH der pakontrolēt tomēr, tas būtu laikam tāds minimums ko ieteikt sportistiem un manuprāt tas vērtīgāķ par visu pārējo, vienīgi olbaltumvielas, protams, vajag... bet visu to pārējo īpaši nē.. bet nu tas mans viedoklis, es patiesībā neesmu baigi uz sportu orientējies visā šajā, varbūt vēlāk.. jo pats drusku trennējos arī, bet vēļ pagaidām ar nelielu slodzi.

ih
Admin

Number of posts : 163
Join date : 20.04.16
Age : 62

https://vesels.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Sports, sporta uzturs:) Empty Re: Sports, sporta uzturs:)

Post by ih Sestdiena Janvāris 28, 2017 3:15 pm

Spotistiem vispār ļoti būtiski var palīdzēt starpšūnu šķidruma pH korekcija jo paaugstinot pH organismā daudzkārtīgi pieaug skābekļa pieejamība,skābeklis piedalās vielmaiņā - enerģijas izstrādē un ne tikai.

ih
Admin

Number of posts : 163
Join date : 20.04.16
Age : 62

https://vesels.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Sports, sporta uzturs:) Empty Re: Sports, sporta uzturs:)

Post by SEMTEX Trešdiena Februāris 01, 2017 10:53 am

To zinu ka skābeklis ir svarīgs organismam..arī ja neelpo pareizi tad muskuļi ātri nogurst no tā ka nav pietiekami skābeklis asinīs..
Un tas tā noteikti ir ka skābā organismā nekas nenotiek kā vajag.
SEMTEX
SEMTEX

Number of posts : 24
Join date : 23.01.17
Age : 30

Atpakaļ uz augšu Go down

Sports, sporta uzturs:) Empty Re: Sports, sporta uzturs:)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā